חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות עדי

"המציל נפש אחד כאילו הציל עולם ומלואו. אתם עושים מלאכת קודש! תודה על הביקור המרגש, נותן השארה ואופטימיות לעולם טוב יותר."

בישראל חיים כיום עשרות אלפי פעוטות, ילדים, בני נוער ומבוגרים עם מוגבלויות קשות. מגבלות אלה מונעות מהם לבצע פעולות רבות ומגוונות שעבור מרביתנו נראות פשוטות וטריוואליות, אולם הן לא מונעות מהם את היכולת לחלום, להאמין ולהתפתח!

כאן בעדי אנו בוחרים בכל יום מחדש להתמקד לא במגבלות אלא בחלומות הקטנים והגדולים – וביכולתו של כל אדם להגשים אותם. 

מרכזי עדי מעניקים לאלפי ילדים ובוגרים עם מוגבלויות מעטפת שיקומית, המקיפה ביותר בישראל. אנו מפעילים את הכפר השיקומי עדי נגב-נחלת ערן הממוקם בחבל אשכול ואת מרכז המגורים עדי ירושלים.

השירותים שלנו לדיירי עדי כוללים מגורים; מערך שיקומי מתקדם המאפשר לכל דייר להתפתח ולגלות את הכוחות הטמונים בו; מענה רפואי מקצועי רב תחומי, בגישה הוליסטית; מערכת חינוכית וסביבה חברתית מכילה ומחבקת; ופתרונות מתקדמים לשילוב בתעסוקה המחזקים את תחושת הערך העצמי של כל אחד מהדיירים.

החזון שלנו

אנו מאמינים שיכולת – וכמוה מגבלה, מתחילה ברוחו של האדם. במרכזי הטיפול ובתכוניות השיקום המקצועיות אנו מלווים אנשים בכל הגילאים, שנולדו עם מוגבלות או שסובלים ממנה עקב פגיעות או פציעות שונות – ומאפשרים להם לפרוח ולהצליח מעבר לכל מגבלה!

כלל העשייה בעדי חדורה בתפיסת העולם הייחודית שלה כל אחד מאתנו – מנהלים, חברי הצוות הטיפולי והשיקומי, המדריכים והמתנדבים – מחויבים:

  • להעניק לכל אדם את הטיפול הטוב ביותר שבאפשרותנו להעניק לו.
  • לאפשר לכל אדם למצות את הפוטנציאל הגלום בו, וליהנות מחיים מספקים.
  • להגביר את המודעות בקרב כלל הקהילה לעולם הטיפול באנשים עם מוגבלויות והאפשרויות הרבות הקיימות בתחום השיקומי.
  • להיות שם תמיד עבור אלה שאינם מסוגלים לדאוג לעצמם בכוחותיהם.
  • לא להסתפק בכלים ובאפשרויות העומדים לרשותנו כיום, לחקור ולגלות תמיד את הצעד הבא בעולם השיקום.
  • לתקן עולם, פשוטו כמשמעו.

"המציל נפש אחד כאילו הציל עולם ומלואו. אתם עושים מלאכת קודש! תודה על הביקור המרגש, נותן השארה ואופטימיות לעולם טוב יותר."

אלוף (מיל.) יוחנן לוקר, יו"ר כללית

השותפים שלנו