+300

תרומות

לתרומות

רשת עדי כיום מהווה קהילה גלובלית, שפעילותה מתבססת על עקרונות של מקצועיות, רגישות, הכלה, מחויבות וחסד. פעילותה של עדי מחוללת את השינוי בחייהם של ילדים ואנשים רבים בישראל, עם מוגבלות שכלית ולעיתים גם עם מורכבויות רפואיות. אנו עושים הכל על מנת לאפשר להם לחיות בעולם אכפתי וטוב יותר, המותאם לצורכיהם המיוחדים. על ידי תרומה לעמותת עדי-תרומה לילדים, תוכלו לסייע לנו לעמוד במטרתנו לאפשר לכל ילד, תלמיד או בוגר, על אף מוגבלותו –לממש את הפוטנציאל הטמון בו, ואת זכותו לחיות חיים איכותיים כחלק בלתי נפרד מהחברה. לעמותה אישור מס הכנסה לענין תרומות לפי סעיף 46.

התנדבות

המתנדבים הם חלק בלתי נפרד ממשפחת עדי, מעשירים את חיי הדיירים בעלה עם התלהבותם ואהבתם. מאות מתנדבים בעדי יכולים להעיד על ההבדל שנעשה בחייהם וההשפעה לאחר שהתנדבו באחד ממרכזי עדי. בעדי ניתן להתנדב ע”י אופציות רבות כל אחד יכול להשקיע את כישוריו, זמנו ועדיפויותיו.

באם הנכם מסוגלים במשך חודש או יותר, להתנדב ובאמת להכיר ולאהוב את אחד מהילדים שלנו. נשמח מאד באם תיצרו איתנו קשר במייל לחוויה חד פעמית, ניתן להשתתף ביום ההתנדבות מאורגן שאנו מארגנים בכיתות או בגנים.

ניתן גם להצטרף לעשרות מתנדבי העבר אשר ממשיכים להיות שגרירים שלנו ממקום מגוריהם.

הקשר עם ילדי עדי יכול לעשות שינוי גדול בחייך!

לצערנו, התנדבות לטווח קצר לא אפשרית במצבם של דיירי עדי כי לוקח להם זמן להתרגל לאנשים חדשים ולכן באפשרותנו לקבל מתנדבים לתקופה של חודש ומעלה.

בר/בת מצווה

אירוע בר/ בת מצווה שלך יכול להפוך לחוויה בלתי נשכחת כי הוא יהיה בעל השפעה אמיתית!

אירוע תאומי ע"י אימוץ ילד/ה בעדי עושה את ההבדל. ויכול לעשות רושם לטווח ארוך – על עצמך ועל הסובבים אותך.

צוואות/ ירושות

מתן ירושה/ עיזבון מתוכננת ל- עדי מאפשר לך להטביע את חותמך על החברה ולעודד את הדורות הבאים להמשיך ולבנות עולם טוב ואכפתי יותר, ובמקביל להבטיח את עתידך הכלכלי האישי.

הזכרת "עדי" בצוואה שלך קל, תכליתי ועשוי לזכות אותך ומשפחתך בניכוי מס צדקה משמעותי. בנוסף לשיפור המטרות האישיות שלך, נדיבותך תיצור השפעה מתמשכת על ידי סיוע בשיקום וקידום מתמשכים של דיירי עדי.

Adopt a Child

At the core of ALEH’s success is the warm, personal relationship that develops between our caregivers and our children. After all, our loving, professional staff plays many roles in the lives of ALEH’s children – family, teachers and friends. Forge a special relationship of your own by “adopting” one of ALEH’s children and sponsoring the therapies that will help him or her grow and develop. Keep in touch and see the difference you are making via a progress report and pictures.

מרתון ירושלים -לרוץ עם עדי

מרתון עדי הוא הרבה יותר מצוות רץ. אנו מקדישים תנועה - אחר תנועה - במטרה להבטיח צמיחה בלתי מוגבלת והכללה אמיתית של כל ילד ישראלי, ללא קשר לחומרת מוגבלותו.

בכל קילומטר שאנחנו רצים, אנו מנפצים גבולות חברתיים ומעלים את הרף לטיפול בילדים החלשים ביותר בישראל.

Search

חפש

קמפיינים

עדי בוטיק

תיקון עולם

עדי בשבילכם