חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אור גדול

בכל אחד מימי חנוכה התקיימו מסיבות והדלקת נרות במרכזים השונים בעדי נגב-נחלת ערן. הדיירים, תלמידי בית הספר ומטופלי השיקום זוכים לחוות את חג החנוכה בדרך ייחודית ומרגשת.

את הנר הראשון זכינו לחגוג עם נוער פל”א- הפועל למען אחרים ממועצה אזורית אשכול.

את הנר השני ציינו בשמחה גדולה בבתי הדיירים באווירה משפחתית אליה הוזמנו המשפחות ומתנדבים שהכניסו אווירת חג ואנרגיות אל תוך הבתים.

בית הספר לחינוך מיוחד ארגן הפנינג ופעילויות לחג שכללו שלל תחנות מיוחדות – קישוט סופגניות והפעלות הקשורות לסיפור ומנהגי החג.

נר שלישי הודלק ברחבת השיקום כאשר ילדי גני הילדים של הכפר אירחו את חברי קבוצת שורשים של JNF  ויחד הם שרו שירים ונהנו מאווירה מדליקה.

צוות הגינון של הכפר ניצל את ההזדמנות וארגן אירוע סיכום שנה שכותרתו הייתה “מחזירים את האור” בו הם סיכמו את שנת הפעילות. בסוף באירוע חילקו לעובדי הכפר כוסות עם מיץ שנסחט מפירות שגדלו בשטחי הכפר.

נוסיף ונגיד תודה ענקית לבנק לאומי ובנק הפועלים שהגיעו גם השנה לחלק מארזים מתוקים לאנשי הכפר ושימחו אותנו מאוד!

חג חנוכה מבטא את ניצחון האור על החושך. עובדי ומתנדבי הכפר ממלאים את העשייה יום יום באור של אהבה ומסירות אין קץ, שהיא מופת לניצחון האור כל פעם מחדש. כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן- האור ב”עדי נגב נחלת ערן” הוא אור אדיר בזכות דייריו, עובדיו והאנשים אשר הופכים אותו לבית שהוא.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו