חיפוש
Close this search box.

ביקור ח”כ הילה שי וזאן בעדי ירושלים

השבוע חגג סניף “בני עקיבא – עדי ירושלים” את אירוע סיכום חודש ארגון. האירוע החגיגי נערך בהשתתפות ח”כ הילה שי-וזאן,מנכ”לית עדי ירושלים שלומית גרייבסקי, סמנכ”ל רגולציה משה סוויל, מזכ”ל תנועת בני עקיבא בישראל יאיר שחל, רכזים, מדריכים וקומונרית בני עקיבא של סניף עדי ירושלים וחניכי ‘עדי’ הגרים במרכז.

האירוע החגיגי שהתקיים בשטח פתוח תחת הגבלות משרד הבריאות כלל דגלנות, הופעה שהציגו המדריכים, פעילות יצירתית של קישוט עציצים, הפרחת בלונים עם משאלות לשמיים ושירים וריקודים שרוממו את רוחם של המשתתפים לאחר תקופה ארוכה שלא ערכו אירוע פיזי בעקבות מגבלות הקורונה.
ח”כ הילה שי וזאן הודתה על הזכות להשתתף באירוע המיוחד הזה. “כולנו עסוקים בפוליטיקה, יצרים ומאבקים, אבל כשמגיעים לפה נזכרים מה חשוב באמת ומה תפקידנו העיקרי. לראות אתכם החניכים והמדריכים מזכיר לי שרק לפני מספר שנים הייתי במקום שלכם, כחניכה ומדריכה בבני עקיבא. כמי שגדלה בתנועה וכמי שהילדים שלה חניכים ומדריכים בתנועה, אני מתרגשת לראות את עבודת הקודש שאתם עושים. אני מתחייבת לעזור לכם להמשיך ולצמוח, ואעזור לכם לקדם דברים ככל הניתן. והמשיכו בעבודת החסד שאתם עושים”.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו