חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

דמיינו Imagine

מידי שבוע בימי רביעי מגיעים לעדי נגב נחלת ערן עומר וזיו, מורים בעמותת IMAGINE, לנגן ולשיר לדיירי מחלקת סיעודי מורכב. עמותת IMAGINE הינה עמותה שמטרתה לקדם תהליכי העצמה באמצעות מוזיקה לאוכלוסיות מגוונות.

עומר וזיו מסתובבים ברחבי המחלקה ופוגשים את תינוקות הכפר שנולדו עם תסמונות גנטיות ועיכובים התפתחותיים, נערות ומבוגרים עם פגיעות נרכשות או מוגבלות שכלית התפתחותית.

עם כלי מוזיקה מגוונים, אייפדים ופתרונות טכנולוגים שונים הם מנגישים את המוזיקה גם לדיירים עם רמת התפקוד הנמוכה ביותר.

מרגש לראות את התינוקות, הילדים והמבוגרים נרגעים, מחייכים ונהנים משירים, מוזיקה ונגינה מיוחדת. מוזיקה הינה שפה המחברת בין אנשים ללא קשר ליכולתם, או רמת הבנתם ומאפשרת להם להביע את עצמם, וליהנות מהרגע.

זיו מספר: “כאשר נכנסנו עומר ואני, מורים בעמותת אימאג’ין, בפעם הראשונה לעדי נגב, לא הבנו איך מקום כזה מקסים וירוק, מלא באנשים מחויכים ורגועים הוא בית חולים ומקום טיפולי. לא הכרנו מוסדות טיפוליים כאלו וזה הרגיש כמו אוטופיה. אחרי שהכרנו את הצוות הטיפולי, הבנו עד כמה המקום מיוחד ומלא באנשים שמונעים מתוך מוטיבציה פנימית ואהבה. לכן הרגשנו שהשתלבנו במהירות. אנחנו מודים על הרגע שהגענו לכאן.”

תודה לקרן סאסא סטון שהודות לתמיכתה דיירנו זוכים ליהנות מפעילות מיוחדת זו.

בימים אלו עמותת IMAGINE נמצאת בקמפיין מימון המונים כדי לגייס כסף ולפתוח הרכבי מוזיקה מכילים למשתתפים עם ובלי צרכים מיוחדים ברחבי הארץ.

על כל תמיכה מקבלים מתנה שווה בתמורה ועוזרים לקדם חברה מכילה ושוויונית יותר דרך המוזיקה.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו