בלוג

המאותרגים: עובדי ‘בית היוצר עדי אופקים’ אורזים את ארבעת המינים

Packaging etrogim at ADI Ofakim אורזים אתרוגים בעדי אופקים

המאותרגים: עובדי ‘בית היוצר עדי אופקים’ אורזים את ארבעת המינים

המאותרגים: עובדי ‘בית היוצר עדי אופקים’ אורזים את ארבעת המינים

אלפי סטים של ארבעת המינים נארזו לראשונה בבית המפעל של ‘בית היוצר – עדי אופקים’, המעסיק אנשים עם מוגבלויות, נתרמו מעל 2 מיליון שקלים לעשרות עמותות

‘בית היוצר – עדי אופקים’ הינו מפעל המספק תעסוקה לאנשים עם מוגבלויות, העובדים ארזו עשרות אלפי אתרוגים שישמשו את רוכשי ארבעת המינים במסגרת פרויקט ‘נתינת לולב’  בסוכות הקרוב, מעל 2 מיליון שקלים נתרמו עד כה דרך פרויקט ‘נתינת לולב’ לעשרות עמותות, האפשרות לרכישת ארבעת המינים נסגרת ביום ראשון (12.9) בחצות.

מדובר בפעם הראשונה שאנשי ‘נתינת לולב’ – מפקידים את משימת האריזה בידי עובדי ‘בית היוצר – עדי אופקים’, כולם אנשים עם מוגבלויות. זהו המיזם הסיטונאי הגדול ביותר בתחום ארבעת המינים, המשימה הופקדה בידי עובדי ‘בית היוצר- עדי אופקים’ לאחר שתוכנית הפיילוט עברה בהצלחה בשנה שעברה.

פרויקט נתינת לולב הוקם לפני כ-10 שנים על ידי קבוצת חברים שבחרה להקדיש את רווחי ארבעת המינים לטובת ארגוני חסד. המיזם פועל במודל של רשת חברתית כאשר כל מי שמעוניין רוכש דרך האינטרנט סט על פי רמת ההידור בה הוא מעוניין והסט מגיע אל נקודת חלוקה הקרובה לביתו אותה מפעיל מתנדב הארגון בערב החג. כל ההכנסות הן קודש לאחד מעשרות עמותות שהרוכש בוחר במעמד הקנייה.

משה סוויל סמנכ”ל רגולציה ‘עדי נגב’: “אנו שמחים על האמון שנותנים אנשים נתינת לולב במפעל ועובדיו, השנה עקב מיעוט ימי העבודה אתגר האריזה גדול יותר אך אני בטוח שנצליח לעמוד בו ולהעביר אלפי אתרוגים מהודרים לתושבים מדן ועד אילת. אני מזמין את כל עם ישראל להקדים ולרכוש סט ארבעת המינים דרך נתינת לולב ולהרוויח מצווה כפולה – גם מצוות נטילת לולב וגם סיוע להמשך קיומו של המפעל המעניק תעסוקה מכובדת לעשרות אנשים עם מוגבלויות מידי יום.”

אנו צריכים את התמיכה שלך!

By donating to ADI, YOU will help us meet our goal to enable each child, regardless of the severity of disability.

פוסטים אחרונים

Search

קמפיינים

עדי בוטיק

תיקון עולם

עדי בשבילכם

חפש