ילדי עדי ואלוט מדליקים את השמים

“זה היה מרגש לראות את כל האנשים מתכנסים , עוזבים את קוצר הסבלנות בתורים הארוכים לכמה דקות של רוגע ושמחת חג “.

ביום שלישי האחרון , התכנסו בנמל התעופה בן גוריון נציגי עמותות עדי ואלוט לשני טקסי הדלקת נר שלישי של חנוכה .

מזה כמה שנים שקיים שיתוף פעולה פורה בין חברת אלעל לבין עמותת עדי , עמותת אלוט  ובנק פועלים . במסגרת שיתוף הפעולה עוברים הדיילים בסוף הטיסות של אלעל ואוספים מהנוסעים המעוניינים לתרום את העודף והכסף הקטן במסגרת מבצע “כסף קטן –גדול ” .

את הדלקת הנרות הוביל הרב של אלעל, הרב חיות , ביחד עם המנהל הכללי של עמותת עדי הרב יהודה מרמורשטיין והאלוף במילואים דורון אלמוג שמשמש כיו”ר עדי נגב נחלת ערן , הגב’ רחל רוזינמן מאלוט וקברניט אלעל דובי עופר שאף פעיל באלוט ומשמש כחבר בועד המנהל של העמותה .

ההדלקה הראשונה התקיימה ברחבת הנוסעים המרכזית, באזור הדלפקים של אלעל , לכמה דקות היה נדמה שהכל נעצר לטובת הדלקת הנרות המרגשת , איציק שהמתין לרישום לטיסתו לניו-יורק  : “זה היה מרגש לראות את כל האנשים מתכנסים , עוזבים את קוצר הסבלנות בתורים הארוכים לכמה דקות של רוגע ושמחת חג “.

לאחר הדלקת הנרות באולם המרכזי, עברו נציגי העמותות עם הרב חיות לטרקלין העסקים של אלעל, שם התקיים טקס שני ומרגש במיוחד של הדלקת הנרות ,

בטקס הזה נשאו דברים הקברניט דובי עופר שבעצמו אבא לילד עם צרכים מיוחדים והאלוף במיל דורון אלמוג שבנו היה מטופל בעמותת עדי ונפטר לפני כתשע שנים ומאז הוא משמש כיו”ר העמותה בדרום.

בחלק מנאומו אמר האלוף במילואים דורון אלמוג: “ילדי עדי הם החלשים בחברה. הם לא יטוסו לסוף שבוע בקפריסין או שווייץ הם לא נמנים על שום מועדון יוקרה אבל החלטת אל על יחד עם בנק הפועלים, אלוט ועדי לקיים את פרוייקט כסף קטן גדול הוא בבחינת יצירת מחוייבות חברתית כלפי החלשים בחברה. לקחת אותם איתנו לכל מקום. לדאוג לרווחתם ולאיכות חייהם. חברה חזקה לא משאירה את החלשים מאחור …” והשאיר לא מעט עיניים רטובות בקרב הנוכחים .

היה יפה לראות את כלל השוהים בטרקלין מתכנסים , גם אלו שאינם בהכרח יהודים ונהנים מהדלקת נרות מכובדת ומרשימה הכוללת את שירי החג וסופגניות כמיטב המסורת .

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו