חגי תשרי

כמיטב המסורת, גם השנה חגגנו בכפר את חגי תשרי בפעילויות ואירועים מיוחדים לדיירים ולעובדים.

לפני יום כיפור השתתפו הדיירים בהופעה של אנסמבל “סנסן” ששרו וניגנו פיוטים, סליחות ושירים שונים. מוזיקה הינה כלי עוצמתי המסייע ביצירת שמחה ואווירת חג.

לקראת חג הסוכות מלאנו את הכפר בסוכות חגיגיות ומקושטות. חג הסוכות מסמל גם הכנסת אורחים ואחדות, חג בו אנו מזמינים את אחד משבעת האושפיזין לבקר בסוכה. הכנסת אורחים זו מסמלת את המצווה המתקיימת בחג – הזמנת עניי העיר, גרים יתומים ואלמנות. דווקא ברגעי החג השמחים ביותר מחובתנו להיות רגישים ולדאוג למי שנמצא בסביבתנו. ברוח מיוחדת זו קיימנו מספר אירועים בכפר.

ביום חמישי של חול המועד התקיים “אירוח חברים בסוכה”- דיירים מכל בית הזמינו את חבריהם מבתים אחרים לאירוח מפנק בסוכה, שכלל נשנושים, שייקים טעימים ומוזיקה טובה. בהמשך, התקיים הפנינג גדול אליו הוזמנו דיירים, עובדים ובני משפחותיהם לעמדות פעילות שונות, מתנפחים, דוכני יצירה ודוכני מזון. היה מרגש לראות את ילדי העובדים יחד עם דיירי הכפר שמחים ונהנים ביחד.

תודה לקרן פרלמן ג’נסיס ולמשרד לשוויון חברתי וכל מי שמסייע לנו להמשיך להעניק לדיירים ולעובדים אירועים מושקעים ומשמחים. ותודה לצוות העובדים המדהים של עדי נגב-נחלת ערן. חג שמח.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו