חופשה מיוחדת באשקלון

15 מדיריי “עדי נגב נחלת ערן” קיבלו הזמנה לחופשה בת יומיים בבית מלון אשקלון. ההתרגשות החלה כבר בנסיעה. היות שדיירי הכפר לא מדברים, שפת הגוף שלהם היא מסר רב עוצמה עבורנו. והם אמרו לנו שהם מתרגשים מאד. שידרו לנו משהו כמו – “אנו יוצאים להרפתקה”.

כל דייר קיבל דמי כיס כדי לקנות לעצמו מתנה. בסיוע בנות השירות, כל אחד בחר לעצמו מתנה. חלק קנו כובעים, חלק משקפי שמש ואפילו רובה מים. ההתרגשות הרקיעה שחקים.

תחילה הייתה התכנסות בלובי המלון, כיאה לאורחים מכובדים שממתינים לחדרם. לאחר מכן החלה החופשה האמיתית – בריכה, ים, שיזוף בשמש, הנאה מאוכל מפנק, ובערב, לאחר ערב גיבוש שכלל שירים וריקודים, פרשו לחדריהם לנוח ולצבור כוחות ליום המחרת. בחדר של דן ושחף החגיגה לא נגמרה. הם צפו במשחק כדורגל בהתרגשות רבה ולא הסירו את עיניהם מהמסך.

תגובת הדיירים לאורך החופשה הייתה משמחת ומרגשת. נראה כאילו אורחים שהיו איתם במלון כלל לא הרגישו שמדובר באורחים עם מוגבלות שכלית ולא נרתעו מנוכחותם. אורחי המלון הגיבו באדיבות, נימוס, סובלנות ואכפתיות.

הדיירים זכו לקבלת פנים חמה ומכבדת. נהנו בדיוק כמו שאנשים רגילים נהנים מחופשה. לא הפסיקו לצחוק, לחייך ולומר לנו תודה, כשבעצם התודה האמיתית מגיעה להם.

אושר, רכזת תרבות פנאי שארגנה את החופשה אמרה: “זאת הייתה חוויה כל כך מיוחדת ואמיתית עד שלרגע לא הרגשנו שונים משאר האורחים, הרגשנו חלק מכולם”.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו