חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ילדי ‘עדי’ הכינו יצירות כדי לשמח את המאושפזים והצוות הרפואי במחלקת הקורונה ב’הדסה’

ילדי מרכז ‘עדי’ בירושלים , עמלו בתקופה האחרונה על הכנת יצירות אומנות שיביאו לידי ביטוי, את התחושות שלהם כלפי התקופה המיוחדת של הקורונה ואתגריה השונים. במסגרת הפעילות, בחרו הילדים ליצור יצירות משמחות, ולהעבירן אל בית החולים הדסה עין כרם, כדי שישמחו את המאושפזים במחלקות הקורונה ולהוקיר את פעילותם של הצוותים הרפואיים.

בהנחיה של הצוות החינוכי, הכינו הילדים יצירות המספרות את סיפורה של התקופה, מתוך מבט של שמחה ותקווה. הציורים נשלחו למחלקת הקורונה של ‘הדסה’ והוצבו במחלקות. הרופאים אנשי הצוות והמאושפזים שנחשפו ליצירות של הילדים המיוחדים, הביעו שמחה מהרגש הטמון בציורים וביצירות, רגש של אופטימיות ורצון להביע את התודה שחשים הילדים כלפי הצוותות הרפואיים בימים אלו של הקורונה.

מנהלת מחלקת שירות וחווית מטופל במרכז הרפואי ‘הדסה’ הגב’ אורית מרידן: ” מדובר ביוזמה החברתית שממלאת בשמחה את מחלקת הקורונה ומוקירה את העשייה האדירה של הצוותים הרפואיים, העומדים בחזית המאבק בקורונה: ‘היה זה מראה מרגש, לצפות בתמונות שהגיעו מתוך מחלקת הקורונה, של הצוותים הרפואיים עומדים ומתפלאים, מהיצירה הרגישה והמיוחדת שיצרו הילדים עם הצרכים המיוחדים. אין ספק שזו הדרך של הילדים ממש “להתנדב” במחלקה, בלי להיות נוכחים בה פיזית. אנחנו רואים לא אחת, שפנים רבות יש להתנדבות ולדרך לתרום ולסייע במאבק העיקש בקורונה’.

 

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו