חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מחוז דרום במשטרה מתגייס למען אנשים עם מוגבלויות בכפר השיקומי עדי נגב נחלת ערן

אנשי המחוז הדרומי במשטרה בראשות ניצב דוד ביתן, מפקד המחוז, סיירו בכפר השיקומי ‘עדי נגב – נחלת ערן’ יחד עם יו”ר הכפר השיקומי אלוף במיל’ דורון אלמוג ומנכ”ל הכפר אבי וורצמן. המשתתפים סיירו בחלקיו השונים של הכפר ונחשפו לעבודת השיקום והטיפול של הכפר באנשים עם מוגבלויות שחלקם נפגעו במהלך הלידה וזקוקים לטיפול צמוד וחלקם נפגעו בתאונות שונות כמו תאונות דרכים ונזקקים לטיפול שיקומי ממושך.

בין השאר סיירו ניצב ביתן וצוות המחוז בחוות הרכיבה הטיפולית, בבריכה ההידרותרפית, במחלקת סיעודי מורכב, בגן הילדים המשלב ילדים עם צרכים מיוחדים וילדים ללא פגיעות, ובבית הספר המיוחד בכפר. הילדים לומדים לקבל את השונה ולהתייחס לאנשים עם מוגבלויות בצורה מכבדת ושווה, זאת כחלק מתוכנית ‘תיקון עולם’ שאותה מוביל הכפר.

במהלך הביקור ציינו קציני המשטרה כי הם מתרגשים מאוד מהביקור ומהעשייה הערכית המיוחדת הנעשית בכפר על בסיס קבוע ואף ביקשו לבחון כיצד יוכלו השוטרים להשתלב במערך ולהתנדב בכפר. רגע מיוחד ומרגש נרשם כאשר רנ״ג שלום זינו, שוטר בתחנת אופקים שמתנדב ומפעיל מתנדבים בכפר על בסיס קבוע, קיבל תעודת הוקרה אישית חתומה ע”י דורון אלמוג, אבי וורצמן, ניצב דוד ביתן ומפקד מרחב הנגב תנ”צ נתן בוזנה.

מפקד המחוז הדרומי במשטרה ניצב דוד ביתן בירך על הביקור המרגש והערכי בכפר ‘עדי נגב – נחלת ערן’, הביע את הערכתו הרבה לכל העוסקים במלאכת הקודש של הטיפול וכתב בספר המבקרים: “מרגש ומחמם את הלב, מבטא אהבה אמיתית והשקעה מדהימה באוכלוסיה שמסייעת לנו להבין נכון יותר את החברה כחלק מתיקון עולם. הכפר הוא מפעל חיים ראוי להערכה”.

מנכ”ל הכפר השיקומי ‘עדי נגב – נחלת ערן’ אבי וורצמן הודה לשוטרים על הרצון להתגייס לפעילות לטובת הכפר השיקומי ואמר “העשייה למען אנשים עם צרכים מיוחדים הופכת אותנו לאנשים טובים יותר ומאפשרת לנו לראות את האחר בצורה שווה. מחמם את הלב לראות את השוטרים שלנו שבשגרה צריכים לפעול בצורה תקיפה ואגרסיבית רוצים לפעול גם בצורה הכי עדינה שיש ועם האנשים הכי מיוחדים שיש”.

 

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו