חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מנגן מהלב

הזמר וכותב השירים פיטר הימלמן מטפל ומעצים אנשים עם וללא צרכים מיוחדים באמצעות מוזיקה כבר במשך שנים רבות. בנוסף להוצאת יותר מ-30 אלבומי  מוזיקת רוק, פולק ובלוז והלחנת להיטים לתוכניות טלוויזיה מצליחות בארה”ב, פיטר חולק את כישרונותיו המוזיקליים עם תאגידים גדולים, עמותות ואנשים פרטיים במטרה לעזור להם לממש את היכולת  היצירתית שלהם.

אחרי שנתקל בפרסום בדף הפייסבוק של עמותת “עדי” בדצמבר האחרון, הציע פיטר להעביר סדנה מוזיקלית בפלטפורמת הזום לדיירי הכפר. כאדם שעבד במשך השנים עם אנשים עם צרכים מיוחדים, פיטר הבין שמוזיקה יכולה ליצור את החיבור גם בתחומים ששיטות אחרות לא צלחו בזכות היכולת של המוזיקה לעקוף את המוח ולדבר ישר ללב. בשבוע שעבר, כשפיטר העביר סדנת מוזיקה בזום ל-6 דיירות הכפר, בגילאי 16 עד 30, היה זה ברור שהוא מדבר ישירות לליבן.

מהסטודיו הביתי שלו בניו יורק, פיטר שר לדיירות ואילתר שירים מקוריים על כל אחת מהן לאחר שלמד את שמותיהן. הדיירות התנועעו לצלילי המוזיקה שפיטר ניגן, וקפצו מהתרגשות ששמעו את שמותיהן בשיר. כך במשך כ45 דקות, ללא כל מחסום שפה או מוגבלות, פיטר ודיירות הכפר פשוט נהנו יחדיו ממוזיקה. עם סיום הסדנה, כשהדיירות והצוות המטפל בהן עדיין מחוייכים מאוזן לאוזן, הן הודו לפיטר על חוויה שלעולם לא ישכחו. “אתה חבר שלי” אמרה לו אחת הדיירות בכנות אמתית “אני אוהבת אותך”.

פיטר נענה לבקשתנו והעביר סדנה דומה גם לקבוצת מתנדבי חו”ל השוהים בכפר והעניק להם שעה מהנה ושוברת שגרה. המתנדבים נהנו מאד והתגובות היו נהדרות.

אנו מודים לפיטר על כך שהקדיש את הזמן והעניק סדנא חווייתית ונהדרת לדיירות הכפר ולקבוצת המתנדבים מחו”ל באמצעות הזום. החום והנדיבות שלך מעוררים השראה.

 

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו