כ- 40 רצים מכל רחבי המדינה נרתמו ביום שישי האחרון, 9.1.15, לרוץ למען “עדי נגב – נחלת ערן” במרתון טבריה. על אף מזג האוויר הסוער והקור המקפיא, הם רצו במשך שעות ארוכות על המסלול, נושאים בגאווה על לוח ליבם חולצות עם כיתוב “רצים למען אנשים מיוחדים”. כשי הערכה לאלפי משתתפי המרתון חולקו צמידי הספורט הממותגים של עדי.

מנדי שור, תושב טירת צבי, רץ זו הפעם הרביעית למען עדי נגב במרתון טבריה. על אף שמנדי לא ביקר עדיין מעולם בכפר השיקומי “עדי נגב – נחלת ערן”, הוא נרתם להביא עוד 11 חברים לריצה למען הכפר במרתון והופתע: “פגשתי במסלול לא מעט רצים לבושים בחולצות עדי נגב משנת 2013, על אף שלא סיפרו על כך שהולכים לרוץ שוב למען ילדי הכפר!”

עבור שרון דרעי היתה זו הריצה השלישית למעל ילדי הכפר. שרון כבר מכיר את הכפר השיקומי ודייריו מקרוב, כאחיה של אושר כהן, מנהלת תרבות ופנאי של “עדי נגב -נחלת ערן”, ועל כן הצליח לשכנע 3 רצים נוספים להצטרף אל המשימה. “הפעם רצתי כנגד כל הסיכויים”, מספר שרון: “שרר קור מקפיא, המסלול היה לא קל, הכתובת על החולצה דרבנה אותי להמשיך, ועל אף הכל שברתי את השיא: סיימתי את המסלול תוך 3 שעות ו13 דקות!”

עבור עמי למדן היתה זו הריצה השביעית למעל ילדי עדי. “הפעם הריצה היתה הרבה יותר קשה”, משתף עמי: “נפצעתי לאחרונה בברכי, והתלבטתי מאוד אם לרוץ או לוותר. לבסוף, חשיבות המטרה גברה על הכל. רצתי לאט, בזהירות, מדי פעם עצרתי ועשיתי בדק מערכות. המסלול לקח לי הפעם 5 שעות ו15 דקות, אבל סיימתי אותו בגאווה גדולה, למען הילדים!”

אנו צריכים את התמיכה שלך!

By donating to ADI, YOU will help us meet our goal to enable each child, regardless of the severity of disability.

פוסטים אחרונים

Search

קמפיינים

עדי בוטיק

תיקון עולם

עדי בשבילכם

חפש