חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

משפחת עדי נפרדת בכאב מחברתנו היקרה, רודה פישר ז”ל נשיאת כבוד של הכפר השיקומי “עדי נגב- נחלת ערן” בשנים 2008-2013.

זמן קצר לאחר שעלתה לישראל, רודה ביקרה בעדי נגב – נחלת ערן וסיפרה על ההשפעה העמוקה שהייתה לביקור עליה: “ביום שביליתי עם הילדים הכל כך אהובים בעדי, זו הייתה אחת מהחוויות המרגשות ביותר בחיי”

הביקור הראשוני של רודה היווה נקודת מפנה בהתפתחות ובעתיד של הארגון. הביקור הוביל אותה לקחת על עצמה את תפקיד נשיאת הכבוד של הכפר השיקומי “עדי נגב- נחלת ערן”.

בהובלתה של רודה, רשת עדי זכתה בהכרה בינלאומית אדירה והגיעה לנקודת ציון משמעותית ברמת הטיפול באנשים עם מוגבלויות ברחבי העולם.

רודה הובילה את היוזמה לקליטת קבוצות וביקורים בעדי והמאמצים הבלתי פוסקים שלה הביאו לעלייה משמעותית ברמת המודעות וגיוס המשאבים לתמיכה בתקוה לעתיד טוב יותר עבור מאות ילדים ומשפחותיהם.

במשך השנים, רודה נותרה חדורת מטרה בכדי לקדם את רווחתם של הילדים של עדי, באמצעות הרגישות הרבה, האמפתיה וההבנה העמוקה של צרכיהם. השילוב בין קסם אישי, יכולת שכנוע, ואהבה ואמונה במשימה, רודה פנתה לאנשים מכל רחבי הגלובוס והעובדה שאף אחד לא הצליח לסרב לה היא עדות לאישיות הכל כך מיוחדת שלה.

למרות שאנחנו חשים צער עמוק על לכתה, קשה מאוד לדבר עליה בלשון עבר כי הרוח שלה ממשיכה לחיות בינינו. רודה היוותה דוגמא להכלה, טוב לב ואהבה בלתי תלויה. היא תמיד התנהלה בצניעות ובחסד ורוחב הלב שלה כלפי אלו שזקוקים שיקפה את הערכים וסדרי העדיפויות שלה. היתה לה יכולת לראות את הצרכים של מי שסביבה ולעבוד בכדי לספק אותם.

לעולם נהיה אסירי תודה על שרודה פתחה את ליבה למשפחת עדי ואנחנו מחויבים להמשיך את המורשת יוצאת הדופן שלה לטיפול ואהבה.

אנחנו שולחים את תנחומים לבעדי האהוב סנטלי ולכל המשפחה.

יהי זכרה ברוך.

 

 

 

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו