מתנדבת השנה

ד”ר שרה ישראל, אזרחית אמריקאית, עובדת סוציאלית ואמא לילדה עם מוגבלות שכלית בת 29 בשם ג’ואל. בשנת 2013 במהלך טיסתה לביקור בישראל נחשפה בטיסת אל על, לפרוייקט כסף קטן גדול של בנק הפועלים, אל על ועמותות עדי ואלוט. סקרנותה לפשר הפרוייקט הביאו אותה ללמוד ולהשתאות מהכפר השיקומי עדי נגב נחלת ערן ותרומתו לחברה בישראל. בתוך כך גם נחשפה לפרוייקט מתנדבי חו”ל של עמותת עדי ואגף המתנדבים במשרד הרווחה. בקשתה לקבלת “מלגת מתנדב” לתקופה של שנה נענתה בחיוב וכך היגיעה אלינו אשה מדהימה להתנדבות של שנה בעדי נגב נחלת ערן.

בארה”ב שרה ישראל היא עובדת סוציאלית הפועלת במסגרת סוכנויות שמסייעות לאנשים עם מוגבלויות. למעשה, שרה החליטה להקדיש את חייה לטיפול וסיוע לאנשים עם צרכים מיוחדים, החברים והחברות של ג’ואל ביתה. היא מספרת שלמרות הכרותה עם עולמה של ג’ואל וחבריה, מעולם לא נתקלה במשהו כמו “עדי נגב- נחלת ערן” “והלוואי היה מקום דומה לזה בארה”ב עבור בתה ג’ואל”.

לאחר שמצאה מסגרת מתאימה לבתה בארה”ב, החליטה שרה “שזה כעת הזמן שלה להתנדב ולעשות למען אנשים אחרים”.

זכינו לקבל את שרה ישראל, אישה מסורה ומיוחדת במינה. הצעד שעשתה מעורר השראה. שרה גרה בדירת המתנדבים במושב רנן יחד עם מתנדבים רבים מחו”ל – הולנד, גרמניה ואוסטרליה. היא מגיעה מידי יום לכפר ועובדת בבית נוגה. על פניה תמיד חיוך ענק ולב שמעניק אהבה אין סופית לדיירים ולצוות.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו