מתנדב מכל הלב

השבוע, בתום שנתיים נפרדנו מהמתנדב המקסים מקס קרבו, שהגיע אלינו בשלהי שנת 2018 במסגרת תכנית מתנדבי חו”ל.

מקס בן 57, נולד בארה”ב ועבר עם הוריו לפורטו ריקו כשהיה ילד. הוא אשתו סילביה הקימו את משפחתם בפורטו ריקו ולאחר מס’ שנים עברו להתגורר במדינת טקסס בארה”ב, יחד עם שלושת ילדיהם. במשך שנים ארוכות מקס ואשתו חלמו להגיע לישראל ולהתנדב יחד. זמן קצר אחרי שסילביה נפטרה ולמרות הכאב הגדול, מקס החליט שהוא מגשים את החלום עבור שניהם והגיש מועמדות להתנדבות בעדי נגב-נחלת ערן.

מקס שובץ לעבוד בבית קשת עם קבוצת דיירים מבוגרים והחיבור שלו עימם היה מיידי וקסום. מקס הפך להיות דמות אבהית, חמה ואוהבת לדיירים ואיש צוות מסור ותומך. עם החודשים שעברו, הוא קיבל על עצמו תחומי אחריות נוספים, ביניהם ליווי קבוצת ההליכה לדיירים שכל כך זקוקים ליציאה לאוויר הפתוח ולטיול היומי ברחבי הכפר.

גם בקבוצת המתנדבים מקס השתלב בטבעיות והיווה דמות משמעותית עבור המתנדבים הצעירים. הגיל, הניסיון והאישיות המיוחדת הפכו אותו לדמות אב גם עבורם.

מקס הוא אמן מוכשר, איש לבבי, אופטימי ובעל יכולת הכלה, הקשבה ונתינה אין סופית. אנחנו גאים שזכינו בו כמתנדב והוא ימשיך להיות חלק מהמשפחה שלנו.

עקב אירוע בריאותי לא מתוכנן במשפחתו, מקס נאלץ לקטוע את התנדבותו מוקדם מהצפוי. אנחנו מאחלים לו ולמשפחתו בריאות איתנה ומייחלים שיחזור במהרה לתקופת התנדבות נוספת.

תודה מקס על תקופה נפלאה בעדי נגב-נחלת ערן.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו