חיפוש
Close this search box.

נערת בת המצווה שרואה מעבר למגבלה

משפחת בן נון בחרה לחגוג את בת המצווה של ביתם רעות בחמישי שעבר ב”בית היוצר – עדי אופקים“. מקום שמעסיק אנשים עם מוגבלויות. רעות: “לכל אחד מאתנו יש צורך ורצון להיות שייך ואהוב”.

משפחת בן נון גרה באופקים במשך שמונה שנים, לאחרונה החליטו לחגוג את בת המצווה של ביתם רעות במקום בעל משמעות ערכית וחינוכית, בת מצווה ב”בית היוצר – עדי אופקים”. רעות היא ביתם הבכורה של משפחת בן נון, מתוך ארבעה: רעות, יעל, איתי ועדי. רעות וחברותיה השתתפו בסדנת קרמיקה והכנת פמוטים בבית היוצר, עובדי המקום העבירו לבנות את הסדנא.

למה היה לכם חשוב לחגוג את בת המצווה אצלנו בבית היוצר?
“ניסינו לחשוב על רעיונות לחגיגת בת המצווה, הנושא שרעות בחרה הם 12 ערכים שאותם היא למדה ועשתה משהו סביבם במהלך חייה. אחד הערכים שהיא קיבלה על עצמה הוא ערך קבלת האחר, זה הצליח להתחבר למקום, במיוחד כשמדובר במקום מקסים ויפיפה”.

רעות, תוכלי לשתף אותנו בתחושות שלך?
“קבלת האחר הוא ערך מאד חשוב בעיני. לכן בחרתי במקום זה. בבית היוצר. בשביל לחגוג את בת המצווה שלי. בית היוצר עדי אופקים, הינו מרכז תעסוקתי שיקומי לאנשים עם מוגבלויות. מטרת המרכז היא להקנות למועסקים אורך חיים יצרני והשתלבות בתהליך חברתי ובדרך של עצמאות כלכלית. המקום מציע מגוון סדנאות בתחומי עיסוק שונים וכל אדם עובד לפי יכולותיו ותחום העניין שלו. אני שמחה מאד שהייתה לי הזדמנות להכיר את המקום הנפלא הזה. זה עזר לי להבין שכולנו שונים זה ומזה, וכולנו צריכים ורוצים להרגיש שייכים”.

איזה מסר היית רוצה להעביר לעולם?
“אני שמחה על ההזדמנות שהייתה לי להכיר את המקום הנפלא הזה שמאפשר לכל אחד לעבוד, ליצור ולהתפרנס בכבוד. לכל אחד מאתנו יש צורך ורצון להיות שייכים ולהרגיש אהובים. אני מאחלת שנדע לכבד זה את זה ותודה שפתחתם בפניי את ביתכם- בית היוצר”.

רוצים לחגוג את האירוע המשפחתי במקום משמעותי ביותר?
בואו לבית היוצר!
מוזמנים להירשם: https://forms.gle/auGLFExWaUbk5gir5

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו