נפרדים מרודה פישר

האנשים הקרובים ביותר לרודה ידעו עד כמה היא אהבה פרחים. מלבד יופיים הטבעי, היא ראתה בפרחים סמל מהותי לפוטנציאל – היא האמינה שכל פריחה יכולה להגיע לפוטנציאל המירבי שלה כל עוד היא זוכה לטיפול ותשומת לב ראויים. היא האמינה שאותה הדרך נכונה גם עבור ילדים ולכן הקדישה שנים ארוכות מחייה לעבודה בכפר השיקומי “עדי נגב- נחלת ערן” ולקידום, טיפול ושילוב של אנשים עם צרכים מיוחדים.

רודה שימשה כנשיאת כבוד של הכפר בין השנים 2008-2013. מורשתה ואהבתה לילדים הונצחה אמש אחר הצהריים בטקס בו נחנכה הגינה הטיפולית ב”עדי נגב-נחלת ערן” על שמה. הגינה תטופל ע”י צוות הגינון של הכפר הכולל 26 גננים עם צרכים מיוחדים העובדים במסגרת המספקת להם הזדמנות אמיתית ושווה לתעסוקה, קבלת שכר הולם וסביבה חברתית ותומכת.

משפחת פישר היקרה, תודה על תמיכתם ועל היותכם חלק ממשפחת “עדי נגב- נחלת ערן”. העשייה והתפיסה החברתית שלכם איפשרה לנו ותאפשר לנו להמשיך להפריח את הנגב ולסייע לחלשים ביותר. כואבים איתכם את לכתה של רודה ומבטיחים להמשיך את דרכה.

מתוך דברי דורון אלמוג יו”ראלוף ( במיל’) יו”ר הכפר השיוקמי עדי נגב- נחלת ערן שנשא בטקס לזכרה שנערך השבוע במלאות שלושים לפיטרתה-
לגרום לנגב לפרוח- לזכר רודה פישר ז”ל נשיאת עדי נגב- נחלת ערן 2008-2013.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו