חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“עמותת “עדי” מובילה משימה חשובה מאין כמותה”

כך אמרה ליהיא לפיד, רעיית ראש הממשלה אשר הגיעה לביקור מרגש במרכז השיקומי תעסוקתי “בית היוצר – עדי אופקים”, הפועל בימים אלו לספק מארזי חג לכלל תושבי ישראל.

רעיית ראש הממשלה ליהיא לפיד הגיעה הבוקר (ב’) לביקור ראשון ומרגש במרכז התעסוקתי – שיקומי “בית היוצר – עדי אופקים”, הממוקם בעיר אופקים ומופעל על ידי עמותת “עדי” המטפלת בילדים ומבוגרים עם מוגבלויות מורכבות. את הביקור של מי שמכהנת גם כנשיאת עמותת שק”ל, ליוותה בנוסף חברת הכנסת הדרומית יסמין סאקס פרידמן ממפלגת “יש עתיד”. השתיים קיימו טקס הרמת כוסית חגיגי לקראת ראש השנה יחד עם אנשי המקום ובירכו את העובדים בברכת שנה טובה ומתוקה.

אשת ראש הממשלה זכתה להתרשם מפעילות המרכז השיקומי המקנה לאנשים המועסקים בו ומתמודדים עם קשת רחבה של מוגבלויות אורח חיים יצרני, אשר דרכו הם יצליחו להשתלב בחברה ובמשק העבודה הכללי. “אתם מובילים פה מהלך שיש לו משמעות גדולה ביותר ליצירת חברה מכילה ומקבלת שרואה את כולם. הרחבת מקומות תעסוקה לאנשים עם מוגבלות מורידה חסמים, מפילה חומות ומקרבת בין אנשים”. כך אמרה לפיד והוסיפה: “לכל אחד יש את הפוטנציאל שלו להגשים את עצמו, כל אחד יכול לתרום. היוזמה שלכם, שנותנת להם מקום לבוא אליו בבוקר, לצאת מהבית, לפגוש אנשים ולקבל הערכה וכבוד היא עולם ומלואו. אתם מובילים משימה חשובה מאין כמותה. שמחה לבקר בבית היוצר”.

רועי רפפורט, מנהל “בית היוצר – עדי אופקים”: “שמחנו לארח את ליהיא לפיד, אשת ראש הממשלה וח”כ יסמין סאקס בבית היוצר -עדי אופקים יחד עם אבי וורצמן, מנכ”ל הכפר השיקומי “עדי נגב נחלת ערן” וחברי ההנהלה. הרמת כוסית יחד עם העובדים המיוחדים שלנו בבית היוצר גורמת להבנה כי הם תמיד במרכז. בית היוצר זה בית שיוצרים בו אהבה, האפשרות כי אנשים עם מוגבלויות יוצרים גורמים לכל אדם להבין כי הוא עולם ומלואו. אין סוף ליצירתיות של עובדי המקום ואנחנו גאים בהם מאד”.

לקראת חגי תשרי אשר עומדים בפתח, עובדי בית היוצר עמלים ביתר שאת לארוז ולספק מארזי חג מגוונים ועשירים עבור כלל אזרחי ישראל. רכישת מארזים “מבית היוצר – עדי אופקים” תסייע לאנשים עם מוגבלויות להתקדם עוד צעד בדרך להשתלבותם המלאה, כאשר כל ההכנסות מהמכירה יושקעו בחזרה בהצמחת פעילות המקום והמועסקים בו.

המארזים מגוונים ועשירים בפריטי הגשה, מוצרים מתוקים לצד מצרכי חג איכותיים. הם כוללים: צלוחיות להגשת דבש וכן מגוון צלוחיות בסימני החג העשויים מקרמיקה בעבודת יד. עציץ, צנצנות דבש ובקבוקי שמן זית, בקבוקי יין לבחירה רוזה / חרמון וכן פרלינים מתוקים. כלל המארזים מגיעים ממותגים בברכת שנה טובה.

הם מוצעים במבחר גדלים ובטווח מחירים הנעים בין: 56 ₪ – 223 ₪ בהתאם לגודל וסוג המארז. את המארזים ניתן לרכוש באתר עמותת “עדי”: https://adi-il.org.il/.

 

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו