חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

צעדת ירושלים – ריקוד הדגלים

על ירושלים נכתב בתלמוד הירושלמי “כעיר שחוברה לה יחדיו – עיר שמחברת ישראל זה לזה”.
ביום ירושלים קיבלנו לכך הוכחה מוחשית בשטח, כאשר ילדי עדי ירושלים השתתפו כחלק בלתי נפרד מהחוגגים בצעדת ריקוד הדגלים המסורתית.
לכבוד חגיגות 50 שנה לאיחוד ירושלים הצטרפו הילדים היקרים שלנו, בני משפחותיכם, אנשי הצוות, מתנדבים וידידים לעשרות אלפי החוגגים הרוקדים. במיוחד לכבוד היום הגדול והחשוב הזה, המתנדבים והילדים הכינו ריקוד מקסים, על רקע השיר שנושא את המסר: כולנו עם אחד! הם ביצעו אותו יחד בצורה מושלמת.
“יום ירושלים מסמל את האיחוד בי כל חלקי העיר. ויום ירושלים שלנו מוכיח כי כל חלקי החברה בירושלים מאוחדים”- אומרת שלומית גרייבסקי מנכ”ל עדי ירושלים.

אבישי ישר, שמתנדב בקביעות בעדי ירושלים מסביר את התחושה המיוחדת: “ההתנדבות מתחילה בלעזור לילדים לאכול ולשתות, פעילויות יומיומיות ועד חברות אמת- הנותנות לכל חניך בעדי את הכח להתמודד ולהתגבר על כל קושי. שחרור ירושלים הוא ההזדמנות שלנו לחגוג איתם את השחרור מהכבלים והמגבלות”

רחלי טלר- רכזת קשרי קהילה בעדי, מוסיפה. “אין טבעי עבורנו לחגוג את יום ירושלים, עם חניכינו היקרים, משפחות החניכים, אנשי הצוות, מאות המתנדבים וידידים רבים במרכז העיר ירושלים, יחד עם אלפי אלפי החוגגים. 50 שנה לשחרור ירושלים- מגלמת בתוכה את כל האנושיות והעשיה בעיר. מרכז עדי הירושלמי- מהווה מגדל אור לכל תושבי העיר.בעשיה, בחינוך ובדרך..”

לשנה הבאה – שוב יחד בירושלים מלאת השמחה.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו