שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי יצחק וסרלאוף בכפר השיקומי עדי נגב-נחלת ערן: “בזכות המפגש עם אנשי המקום, אמונתי התחזקה”

שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי הגיע הבוקר לסיור מיוחד בכפר השיקומי ‘עדי נגב’-נחלת ערן במהלכו ביקר לראשונה בבית החולים השיקומי הראשון בדרום הארץ שנפתח לאחרונה, ביקר בגן ילדים מיוחד במינו לילדים הנדרשים ליווי סיעודי מורכב וכן נפגש עם אנשי פרויקט ‘גננים ללא גבולות’ המסייע לאנשים עם מוגבלויות ואנשים בתהליכי שיקום להשתלב בחברה בעזרת עבודה בחקלאות.

אירוע מרגש במיוחד התרחש במהלך הסיור כאשר אנשי פרויקט ‘גננים ללא גבולות’ שמעון פרנטי ויוסף מורנו נפגשו עם השר וביקשו לספר את סיפורם האישי המרגש ואת הכוחות שהכפר נתן להם להמשיך ולהתפתח בחיים.

השר יצחק וסרלאוף: “מאוד התרגשתי לראות את הפעילות והעבודה החשובה של אנשי הכפר עם האוכלוסיות המורכבות והרגישות ביותר שקיימות בחברה הישראלית. אני מקווה שבעבודה משותפת, נרחיב את הפעילות ונדאג להרחיבה בפריפריה”.

אבי וורצמן, מנכ”ל עדי נגב – נחלת ערן: “אני שמח לראות כי השר האמון על פיתוח הנגב והגליל בוחר להגיע בימיו הראשונים בתפקיד להיפגש עם אנשים עם מוגבלויות קשות ומורכבות שבעל כורחם נדחקים אל קצה הפריפריה החברתית במדינת ישראל , שמחתי לראות את השר ווסרלוף מתרגש מהמפגש עם הילדים ואת המחויבות הגדולה שהקרין כלפי קידום אנשים ועובדים עם מוגבלויות וכלפי המאושפזים במרכז הרפואי לשיקום. אני משוכנע שהביקור הזה הוא רק יריית פתיחה להמשך שותפות ארוכה ומוצלחת עם המשרד לפיתוח הנגב והגליל והחוסן הלאומי להמשך שילובם של החלש, הנכה, המוגבל והפצוע בחברה הישראלית”.

בסיום הסיור כתב השר בספר האורחים:
“התרגשתי לבקר ולראות את הפעילות החשובה ויש לומר המרשימה של המקום. פגשתי את האנשים ואת הסיפורים האישיים שחיזקו את אמונתי, אשמח לעזור ולסייע להרחבת הפעילות וליישום תכניות עתידיות לקידום המקום הזה״.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו