חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שר הרווחה יעקב מרגי בעדי ירושלים: “עולה בי הצורך לקבוע שכל שר וח”כ יבוא לבקר במוסדות כאלה”

שר הרווחה והביטחון החברתי הגיע למרכז הירושלמי הייחודי לברך את הצוות והתלמידים המתמודדים עם צרכים מיוחדים לרגל פתיחת שנת הלימודים. מספר שיא של כיתות וגני ילדים נרשם השנה בעדי ירושלים

שר הרווחה והביטחון החברתי, יעקב מרגי, הגיע היום (ב’) לביקור חגיגי לרגל פתיחת שנת הלימודים תשפ”ד ב-‘עדי ירושלים’, מרכז ירושלמי ייחודי המספק מעטפת חינוכית וטיפולית למאות ילדים, בני נוער ובוגרים עם לקויות מורכבות, הפועל תחת עמותת “עדי”.
השר מרגי, מלווה באנשי משרדו, ובמנכ”ל עדי ירושלים, הגב’ שלומית גרייבסקי ובצוות המרכז, בירך את התלמידים וצוות עדי ירושלים לכבוד תחילת שנת הלימודים תשפ”ד, סייר במערכת החינוך המיוחד במקום בבתי הספר ובגני הילדים ובירך את הילדים הנרגשים.

בנוסף, סייר שר הרווחה במחלקת המונשמים החדשה הנותנת מענה לתינוקות ולילדים הזקוקים לתמיכה נשימתית ומאפשרת להם אורח חיים מלא ושיקומי לצד ההנשמה. עוד ביקר השר במעון היום השיקומי המיועד לתינוקות ולפעוטות מגיל שישה חודשים, ועד שלוש, המתמודדים עם איחור התפתחותי.

השר מרגי הודה לצוות וציין שהם עוסקים בעבודת קודש ואיחל להם הצלחה גדולה בשנה החדשה. השר אף בירך את הילדים ושמח להכיר אותם מקרוב ושמע ממנהלת בית הספר ומהצוות על דרכי התקשורת הייחודיים וההשקעה האינסופית לקידומו של כל יחיד.

אביו של רפאל פרץ, תלמיד בעדי ירושלים, דיבר בנוכחות השר, הודה לצוות בית הספר ואמר כי עדי ירושלים הינו “מקום שמלמד אותנו ההורים מה הם יכולותיהן האמיתיות של ילדינו. מקום שטוב לילדינו להיות בו.”

עם פתיחת שנת הלימודים הנוכחית, נרשם מספר שיא של 25 כיתות וגני ילדים במערכת החינוכית בעדי ירושלים, בהם מתחנכים מעל 100 תלמידים לצד כמות דומה של אנשי צוות שיקום, טיפול והוראה.

שר הרווחה והביטחון החברתי, יעקב מרגי: “בימי הרחמים והסליחות ביקור מרגש בעדי ירושלים, מהמוסדות החשובים לעיצוב החברה הישראלית לחברה טובה יותר, איכותית יותר וערכית יותר. הילדים המיוחדים שלנו משפרים אותנו, והמנהלת האנרגטית של המרכז היא הכוח המניע של המפעל היקר הזה. מביקור כזה עולה בי כל פעם הצורך לקבוע שכל שר, חבר כנסת ומחנך יבוא לביקור במוסדות מעין אלה.”

מנכ”ל עדי ירושלים, שלומית גרייבסקי: “תחושת שותפות אמיתית מצד השר, הרגשנו את רצונו ללמוד ולהכיר מקרוב את האוכלוסייה והמענים המיוחדים שלהם היא זקוקה. שמחים על שיתוף הפעולה ההדוק ובונה.”

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו