יום בעדי

אור ראשון

כל דייר שפוקח את עיניו פוגש לפני הכל חיוך גדול: זהו המטפל או המטפלת המעירים אותו ברכות, רוחצים אותו, מלבישים ומסייעים לו להרכיב את ציוד העזר הדרוש לו.

טעם של בוקר

ארוחת הבוקר המזינה והטעימה מעניקה לכל דייר את האנרגיה הדרושה לו כדי לפתוח את היום, להתקדם ולהתפתח. עבור רבים מהדיירים, גם פעולה פשוטה כמו אחיזת הכפית היא כבר קפיצה התפתחותית!

לומדים לצמוח

לאחר הארוחה ייכנסו הדיירים בליווי צוות המתנדבים והמטפלים אל כיתות החינוך המיוחד, בהתאמה לגילם. שם מתחיל יום נוסף של לימוד והתפתחות, במשחק ובחוויות.

ההפסקה? עשר !

בעדי, הפסקת עשר אינה רק זמן לארוחה קלה אלא הזדמנות נוספת לפעילות התפתחותית. למשל, שילוב של הדרכה קבוצתית להפעלת אביזרי תקשורת שונים שבעזרתם מציינים הילדים את הבחירות שלהם לארוחה.

חיזוק וטיפול

במקביל ללמידה הקבוצתית, כל ילד ייהנה מטיפול פרטני בעזרת פיזיותרפיסט, המסייע לו לחזק את הרובד התפקודי-פיזי בגופו: סיבולת לב ריאה, שליטה טובה יותר על השרירים והגדלת טווח התנועתיות.

ארוחת הצהרים

עבור הילדים זהו זמן של חוויה וגילוי: צבעים ומרקמים, ריחות וטעמים. במקביל, מוקדש זמן הארוחה גם לתצפית של המטפלים אחר התקדמותו של כל ילד ועידודו להמשיך ולשפר את עצמאותו בזמן האוכל.

אוגרים כוחות

לאחר שעות עשירות בעשייה ובלמידה, יורד השקט על הבית וכל אחד מהילדים עוצם את עיניו למנוחה. זה הזמן להיטען באנרגיה מתוקה לקראת חלקו .השני של היום.

נהנים יחד

לאחר המנוחה יקיימו הילדים פעילות חברתית משותפת בעזרת מתנדבי עדי. אחת הפעילויות האהובות ביותר היא היציאה לטיול בפארק הסמוך, באוויר הצח והנעים של אחר הצהריים.

אחר הצהריים

גם בשעות אלה ממשיכים ילדי עדי לעבוד בליווי הפיזיותרפיסטים, בסשן נוסף שבו הם מחזקים את השליטה על השרירים השונים ואת הסיבולת.

ויהי ערב

ממש כמו בכל משפחה, זמן ארוחת הערב מוקדש גם לאכילה וגם לעיבוד של חוויות היום. כאן, ישבו המתנדבים עם הילדים, יקבלו את ההודעות מהמטפלים בדיבור ויכתבו דו"ח מקיף על הישגיו של כל ילד.

בדיקה רפואית

בדיקה חשובה במיוחד היא בדיקת לחץ הדם והנשימה המתבצעת ע"י הצוות הרפואי. במידת הצורך, יסייע הצוות לנקות את הריאות ואת דרכי הנשימה מעודף הפרשות ולהעניק לילד לילה שלו ורגוע.

לילה טוב

הגיע זמן לישון... המתנדבים מלווים את הילד אל המיטה, מארגנים אותו לשינה, שרים לו שירי ערש מרגיעים ומעניקים לו חיבוקים ונשיקות לילה טוב. בחיוך גדול יאחלו לו "חלומות פז" והוא יפליג אל מנוחה קסומה...

Search

קמפיינים

עדי בוטיק

תיקון עולם

עדי בשבילכם

חפש