חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

“עדי נגב – נחלת ערן” – אוטופיה בימי הקורונה

בהתחלת משבר הקורונה בישראל החלטנו לצמצם באופן משמעותי את מספר המתנדבים והמבקרים המגיעים לכפר. מדובר בלמעדי מ-700 מתנדבים המהווים משפחה אוהבת לדיירי הכפר, מחד גיסא ומאידך גיסא,  כוח עבודה משמעותי. הדיירים כמהים ונרגשים לכל מפגש איתם.

יחד עם צוות העובדים המדהים והמסור, נשארה קבוצה מיוחדת של מתנדבים מחו”ל אשר כולם מתנדבים בכפר חודשים רבים (הרבה לפניי גילוי נגיף הקורונה). במקום לטוס חזרה לביתם ולבני משפחתם (באירופה, דרום אמריקה או במזרח – ממדינות מוכות קורונה גם כן) הם בחרו להישאר לצד הדיירים שלנו בימים לא פשוטים אלו. חלקם אף בחרו להאריך את שהותם בארץ כדי לתמוך בכפר. לדבריהם לא רק בדיירים אלא גם בעובדים שעושים עבודה חשובה מאין כמותה לאורך כל השנה.

מתנדבים מאירופה לצד עובדות המגזר הבדואי, מתנדבת מטיוואן לצד עובדות מאופקים ונתיבות, מתנדב מדרום אמריקה לצד עובדים מהקיבוצים. כל גווניה של החברה הישראלית, עובדים יחד למען מטרה משותפת, מתוך הבנה אמיתית שאם הם לא יגיעו יום יום לעבוד עם הדיירים שלנו, מהאוכלוסיות הנזקקות ביותר, הם יישארו פשוט ללא מענה. הם מהווים את חזית המאבק והמגן האנושי בין הדיירים לקהילה.

בכדיי להוקיר ולהודות למתנדבים שלנו מחו”ל, ביקשנו מבני משפחתם לשלוח להם מסרים ודרישת שלום. כולם סיפרו עד כמה הם גאים בהם ותומכים בהם.

תודה על עשייתכם יוצאת הדופן – העובדים והמתנדבים היקרים שלנו, אין כמוכם! גאים בכם ואוהבים אתכם בלי גבול.

אנו זקוקים לתמיכה שלכם!

תרומתך לעדי תעזור לנו להשיג את היעד ולהעצים כל ילד ללא קשר לחומרת מגבלותיו